Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
RC Edile
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613015L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria mund tė blejė, shesė, ndėrtojė, rikonstruktojė, mirėmbajė dhe menaxhojė ndėrtesa tė tė gjitha llojeve, madhėsive dhe funksioneve si industriale ashtu edhe civile. Import-eksport shitje blerje dhe marketingu i materialeve ndėrtimore tė tė gjitha llojeve. Prodhimi dhe tregtimi i qeramikės. Ndėrtimi i ēdo lloj strukture, impiante elektrike, hidraulike, televizive, radiofonike, interneti. Prodhimin dhe tregtimin e impianteve ngrohės, strukturave tė hekurit dhe drurit. Prodhimi dhe tregtimi i produkteve tė ndryshme me pėrmbajtje betoni dhe bitumi. qiradhėnia dhe shitja e aseteve tė kompanisė. Shoqėria mund tė kryejė aktivitetin e saj si jashtė ashtu edhe brenda vendit, nė pėrputhje me ligjet ku do tė ushtrojė aktivitetin.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Him Kolli, Pallati Nr. 45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Renato Cherubin
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RC Edile
RC Edile
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!