Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Dolce & Salato
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613010R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim tė produkteve tė brumit. Import-export tė makinerive, lėndėve tė para, pėrpunimi, prodhim dhe tregti tė artikujve industrial dhe ushqimor me shumicė dhe pakicė. Import-export tė linjave teknologjike montim dhe vėnie nė shfrytėzim tė tyre. Veprimtari nė fushėn e hapjeve dhe funksionimit tė bar restorant hotel, prodhim dhe tregtim tė produkteve tė brumit.
Adresa: KAMEZ Rruga "Londra 1" Nr. 17, Zona Kadastrale 2066, Pasuria Nr. 130/197
Sektori ekonomik:
Administratorė: Saimir Tali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dolce & Salato
Dolce & Salato
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!