Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
3AD Energy
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613007U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Studim projektim e ndėrtim i ndėrtesave civile e industriale, rrugėve, tuneleve, urave mbi dhe nėn kalimeve, autostradave, traseve hekurudhore, digave dhe veprave hidroteknike bonifikuese ose vaditėse, uiesiellsave, kanalizimeve tė urave tė bardha e tė zeza, liniave mbi dhe nėntokėsore tė energjisė dhe telekomunikacionit, centraleve dhe hidrocentraleve, mjeteve inxhinierike, porteve dhe aeroporteve, Prodhim dhe Tregtim tė Energjisė Elektrike. Prodhimin dhe tregtimin e materialeve tė ndėrtimit, betonit dhe asfaltit, importin dhe eksportin. Kėrkimin, nxjerrjen, pėrpunimin, tregtimin dhe import eksportin dhe ēdo veprimtari qė lidhet me burimet dhe resurset natyrore. Me qėllim kryerjen e aktiviteteve tė mėsipėrme, shoqėria mund tė ushtrojė veprimtarinė e saj nė Shqipėri dhe jashtė saj e tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr tė lidhur, ndihmės, tė ngjashėm, plotėsues apo tė dobishėm pėr pėrmbushjen e objektit tė saj. Pėr pėrmbushjen e objektit tė saj, shoqėria mund tė: tė zotėrojė direkt ose indirekt pjesėmarrje nė shoqėri dhe/ose sipėrmarrje tė tjera, shqiptare apo tė huaja, qė kryejnė aktivitete tė njėjta, tė ngjashme apo tė lidhura me aktivitetin e saj ose qė mund tė ndihmojnė nė realizimin e objektit tė Shoqėrisė; tė kryejė ēdo aktivitet e 2 transaksion tregtar, nė lidhje me pasuri tė luajtshme e tė paluajtshme; tė japė dorėzani, hipoteka, garanci reale dhe/ose pėrsonale; tė themeloje dege, zyra pgrfaqgsimi dhe nė pėrgjithėsi tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr qė nuk ėshtė i ndaluar nga ligji.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Sami Frasheri, Pallati Triss, Shkalla 2, Kati 3-te, Ap Nr.5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Zeni Tėrpollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3AD Energy
3AD Energy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!