Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 02 Dhjetor 2019
LIAN CONSTRUCTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613005E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Sipėrmarrja e projekteve teknike. Ndėrtimi i projekteve tė ndryshme. Menaxhimit tė pasurive tė patundshme Studim Teknik - Arkitekturor - Inxhinieri si dhe Studime elektrike Import - Eksport i materialeve tė ndėrtimit Kryerjen dhe/ose ushtrimin nga shoqėria tė objektivave tė mėsipėrme, sipėrmarrjeve, veprimeve, punimeve ose autorizimeve, nė ēdo lloj mėnyrė duke vepruar individualisht ose kolektivisht ose ne* bashkėpunim me shoqėri tjetėr institucion ose individ dhe nė emėr dhe pėr llogari tė saj ose nė emėr dhe llogari tė pėrbashkėt ose veēmas ose nė emėr tė njė personi tjetėr dhe si pėrfaqėsues, agjent, ndėrmjetės, sipėrmarrės, porositės ose me mjete tė tjera nė mėnyrė tė drejtpėrdrejt ose nėpėrmjet pėrfaqėsuesve, komisionereve, sipėrmarrėsve, porositėsve ose me mjete tė tjera.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.5, Rruga Gjin Bue Shpata, hyrja 7, kati i I
Sektori ekonomik:
Administratorė: Efthymios Chaniotis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LIAN CONSTRUCTION
LIAN CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!