Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANA 2011
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61612040K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 11.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,895,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė dhe pakicė si dhe importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm industrial e ushqimor. Importim dhe eksportim si dhe tregtim me shumicė dhe pakicė I pijeve alkoolike. Prodhimi dhe tregtimi I artikujve bujqėsor, blegtoral, frutikulture, olive kulture, perime, drithėra etj. Si dhe pėrpunimi I tyre industrial, import-export I tyre. Tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė dhe pakicė, artikuj tė ndryshėm ushqimor, pajisje elektro shtėpiake, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, prodhime qeramike, konfeksion tė ndryshme, prodhime kozmetike dhe estetike, bimė medicinal dhe eterovajore. Hapje dhe shfrytėzim hotelesh, bare, restorante, diskoteka, qendra pushimi dhe kurative. Mbarėshtim dhe tregtim tė peshkut me shumicė dhe pakicė. Investime dhe pjesėmarrje nė investime duke bashkėpunuar me shoqėri tė tjera vendase dhe tė huaja nė fusha tė industrie, bujqėsisė, industrie ushqimorė, transport.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.2, Rruga Gramoz Pashko, Pallati Unik, Hyrja 1/3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Besjan Novakaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANA 2011
ANA 2011
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!