Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AIMS International-Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608037Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime tė ndėrmjetėsimit nė tregun e punės pėr gjithė llojet e pozicioneve tė punės, shėrbime tė formimit profesional dhe trajnimeve tė tė gjitha niveleve. Shėrbime kėshillimi/konsulencė pėr vlerėsimin dhe zhvillimin e burimeve njerėzore, tė karrierės profesionale si dhe tė strukturave organizative private ose publike. punėsim tė pėrkohshėm tė punonjėsve vendas dhe tė huaj. Vėnie personeli nė dispozicion tė tė tretėve (nenkontraktim i shėrbimeve tė punėmarrėsit). Menaxhimit tė Projekteve, nė fushėn e burimeve njerėzore, ekonomike, financiare, tė biznesit dhe investimeve, tė marketingut, tė promovimit, studimeve tė tregut, nė fushėn e kėrkimit etj. Ndėrmjetėsime biznesi, pėrfaqėsime tregtare. Konsulencė Financiare, Mbajtje e llogarive kontabėl, hartimi i deklaratave financiare, etj. Shėrbime, konsultime e operacione komisioneve si ndėrmjetės nė operacionet tregtare, aktivitete prodhimi e investime nė fusha tė ndryshme. - Eksportin e mallrave dhe shėrbimeve. Aktivitet nė projektim, modelim, prodhim, implementim dhe testim tė shėrbimeve pėr export.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 2, Bulevardi Bajram Curri, European Trade Center Kull A 13/3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Monika Farka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AIMS International-Albania
AIMS International-Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!