Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
WALDO GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608019S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 04.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimin e aktivitetit nė fushėn e restoranteve dhe tregtimit nė publik tė ushqimeve dhe pijeve, tė ēdo lloji, gjithashtu promovimin, menaxhimin dhe drejtimin pėr llogari tė vet pėr marrjen me qira, blerjen dhe shitjen e bareve, picerive, restoranteve, tavernave, gjellėtoreve, qebaptoreve, ushqimeve tė ēastit dhe tė shpejta, ėmbėltoreve, pastiēerive dhe birrarive, hoteleve dhe lokalet e natės dhe ēdo lokal publik duke pėrfshirė klubet sportive dhe shoqatat, palestrat, qendrat fitness dhe tė bukurisė ku ėshtė e mundur tė ushtrohet ky lloj aktiviteti, duke respektuar autorizimet administrative tė nevojshme, pėr tregtimin nė publik tė ushqimeve dhe pijeve. Gjithashtu mund tė organizoje dhe tė furnizoje shėrbime ‘Catering” pėr evente, kongrese, mbledhje, konferenca, furnizimin, tregtimin ose organizimin e tyre nė vendbanimin e porositėsve publik ose privat. Tė siguroje tregtimin e/ose furnizimin tė ushqimeve tė paragatuar ose nė vakum me qėllim nėnshkrimin edhe tė kontratave tė vlefshme pėr furnizimet e lartpėrmendura me privat, ente ose shoqėri si edhe furnizimin nė bordin e anijeve dhe tė avionėve tė ēdo lloj produkti ushqimor dhe jo ushqimor. Kryerjen e shėrbimeve ndihmėse dhe plotėsuese tė 2 vlefshme pėr tė lejuar pajisjen dhe menaxhimin tė lokaleve dhe tė ushtrimeve tregtare pėr tregtimin nė publik tė ushqimeve dhe pijeve edhe mallra me kontratė Franchising, gjithashtu mund tė realizojė marka tregtare, skema dhe modele ornamentale nė ketė sektor, brenda dhe jashtė vendit; Shoqėria mund tė kryejė gjithashtu tė gjitha transaksionet tregtare, industriale, financiare, pėr pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme qė lidhen me ketė objekt dhe/ose janė tė nevojshme dhe tė dobishme pėr arritjen e qėllimeve tė saj, duke pėrfshirė edhe mundėsinė e firmosje sė huave dhe financimeve, tė japė garanci pėrsonale dhe reale tė ēdo lloj tipi gjithashtu tė marrė pjesė, direkt ose indirekt, nė interesa, dividendė dhe pjesėmarrje nė tė tjera sipėrmarrje, shoqėri ose ente tė themeluara ose nė themelim qė kanė objekt tė njėjtė, tė ngjashėm ose nė funksion me objektin e saj. Nė veēanti aktiviteti financiar dhe pjesėmarrja nė shoqėri tė tjera duhet tė ushtrohen ekskluzivisht nė rrugė jo parėsore por plotėsuese dhe jo kundrejt publikut dhe nė respekt tė detyrimeve ligjore.
Adresa: Durrės Lagjja 13, Rruga Pavarėsia, Sektori Agip, Plazh, Pallati Construction, Kati i parė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Nicoletta Sotira
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WALDO GROUP
WALDO GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!