Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
VERNICOAT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608017C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punime zdrukthėtarie, ristrukturime ndėrtimore, blerje dhe shitje pronash, restaurime konservuese, prodhim dhe montim parafabrikatesh prej druri, mirėmbajtje parqesh dhe kopshtesh, dhėnie ushqimesh e pijesh, punė publicitare me sinjalistike rrugore dhe prodhim stampash tipografike me punime tė pėrgjithshme tipografie, tregtim makinash dhe automjetėsh industriale.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Brigada VIII Nr. 16, Kati 5, Apartamenti 29, 1019
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antonio Zizzari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VERNICOAT
VERNICOAT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!