Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Elite International Communications
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608014B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime tė sondazheve, call center, pėrpunimit tė tė dhėnave statistikore tė realizuara nga sondazhet dhe ēdo aktivitet tė ngjashėm. Asistencė telefonike ndaj blerėsve tė produkteve tė ndryshme. Aktivitet nė fushėn e shėrbimeve imobiliare dhe mobiliare. Pjesėmarrje nė tenderė tė ndryshme publike apo private pėr ofrimin e shėrbimeve dhe aktiviteteve tė ndryshme qė ofron shoqėria. Bashkėpunim, bashkim, shitje dhe blerje tė kuotave apo aksioneve nė shoqėri tė tjera qė ushtrojnė aktivitet tė ngjashėm me shoqėrinė. Shėrbime tė ndėrmjetėsimit pėr lidhjen dhe pėrmbushjen e kontratave tė ndryshme ndėrmjet operatoreve lokale dhe atyre tė huaj. Shėrbime tė marketingut dhe tė reklamės nė shėrbim tė shitjeve tė produkteve tė ndryshme. Import - eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė lėndėve dhe materialeve tė ndėrtimit, lėndėve tė para, prodhimeve gjysme tė gatshme dhe tė gatshme metalike, hidraulike, higjeno - sanitare si dhe ēdo lloj pajisje e materiali qė pėrdoret nė ndėrtim dhe prodhim tė tyre. Shėrbime nė fushėn publike, shėrbime tė ndryshme komunale publike, riparim objektesh publike dhe shėrbime menaxhimi tė tjera nė fushėn e shėrbimeve publike. Tregtimi 2 me shumicė dhe pakicė i mallrave qė nevojiten pėr shėrbimet komunale publike tė dimensioneve tė ndryshme e tė shumėllojshme. Investime nė fusha tė ndryshme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga "Abdyl Frasheri", Pallati 11/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Enea Mema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Elite International Communications
Elite International Communications
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!