Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
SAMANDRY RENT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608013Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i shoqėrisė pėrfshin blerjen, shitjen, shfrytėzimin, dhėnien me qira, menaxhimin, administrimin e pasurive tė veta tė paluajtshme, tė tė tretėve, enteve publike apo tė shtetit si dhe tė kryejė tė gjitha aktivitetet e lidhura nė mėnyrė direkt apo indirekte me aktivitetin e pasurive tė paluajtshme nė pėrgjithėsi duke pėrfshirė edhe aktivitetin e ndėrmjetėsimit nė pasuri tė paluajtshme. Shoqėria mund tė kryejė ēdo lloj operacioni me lidhje me importin, eksportin, prodhimin, shpėrndarjen dhe tregtim tė mallrave industrial, pajisje mobiliare dhe shtėpiake nė pėrgjithėsi, ndėrtimin dhe riparimin e mobilieve tė ndryshme, mobilimin e zyrave dhe ambienteve tė tjera si dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė produkteve gjysme tė gatshme apo tė gatshme, makinerive, pajisjeve, pjesėve tė ndryshme objekt tė veprimtarisė, pėrpunimin dhe tregtimin tė lėndėve tė ndryshme. Shoqėria mund tė kryejė kėrkime tė tregut, organizoje rrjete tregtare, nėnshkruajė kontrata agjencie, tė marri dhe tė japi agjenci, komisione, pėrfaqėsime dhe mandate. Shoqėria mund tė kryejė, pėr shoqėri ku zotėron kuota apo me tė cilat ka lidhur ortakėri, shėrbime tėkniko - administrative dhe koordinimi, shėrbime promovimi dhe marketingu dhe ēdo aktivitet pėr 2 zgjidhjen e problemeve nė fushėn administrative, pėr shoqėritė ku zotėron kuota apo me tė cilat ka lidhur ortakėri. Shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, operacione qė lidhen me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme dhe hipotekare qė lidhen me to, operacione financiare dhe kredimarrje, tė japė garanci tė tretėve si edhe tė blejė dhe shesė ose marrė me qira ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh, si edhe tė ketė pjesėmarrje nė shoqėri, ente, konsociume, tė themeluara apo nė themelim e sipėr, qė kanė objekt tė njėjtė ose tė ngjashėm me tė vetin apo gjithsesi funksional pėr arritjen e qėllimeve tė shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 10, Rruga Him Kolli, Pallati Nr. 45/4, mbrapa Big Market.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ciro Pinto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAMANDRY RENT
SAMANDRY RENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!