Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALTEC COMMUNICATIONS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61608010P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime telekomunikacioni. Tė lidhė aktmarrėveshje me shoqėri tė tjera tė vendit dhe tė huaja.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 10, Rruga Myslym Shyri, Pallati 213, Shkalla 3, Apartamenti 12
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ergys Papa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 28.10.2016 ėshtė larguar administratori Francesco Marcucci.Me datė 28.10.2016 ėshtė larguar ortaku Francesco Marcucci.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALTEC COMMUNICATIONS
ALTEC COMMUNICATIONS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!