Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AGROLAND COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61607056R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 15,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kultivim, prodhim dhe tregtim tė produkteve bujqėsore. Kultivim dhe prodhim nė sera tė produkteve bujqėsore dhe fidanėve tė ndryshėm. Veprimtari agrobiznesi. Ēdo aktivitet tjetėr tregtar qė lidhet nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė ose tėrthorazi me objektin e veprimtarisė dhe qė ėshtė nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr 5, Rruga Dhimiter Shuteriqi, Pallatet Hawai, Nr 6, Kulla 4, Komuna e Parisit
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elvis Veseli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 29.03.2017 ėshtė shtuar administratori Elvis Veseli dhe ėshtė larguar administratori Adelajda Olldashi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGROLAND COMPANY
AGROLAND COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!