Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
CUSTOMEYES
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61607005U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 04.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e biznesit, teknologjisė sė informacionit, inovacionit, tregtisė dhe shit-blerje, konsulencė financiare, konsulencė nė fushėn e transportit dhe tė ngjashme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga e "Kavajės", Pallati 3, Shk. 7, Ap. 69
Sektori ekonomik:
Administratorė: Rezart Prifti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.customeyes.me
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CUSTOMEYES
CUSTOMEYES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!