Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGMA Beach
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61606005P-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 31.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport tė mallrave industriale dhe ushqimorė me pakicė dhe me shumicė. Ndėrtim, projektim vilash e pallate, komplekse ndėrtimi, rikonstruksione, punime hekuri, shėrbime etj. Aktivitet nė fushėn e turizmit dhe tė hotelerisė, bar, restorant, qendra trajnimi etj. Transport i tė gjitha llojeve tė mallrave industriale, ushqimorė dhe bujqėsore me pakicė dhe me shumicė si brenda dhe jashtė Shqipėrisė.
Adresa: Tiranė Rruga Nikolla Tupe, Pallati 13, Kati II
Sektori ekonomik:
Administratorė: Avni Hoti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGMA Beach
AGMA Beach
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!