Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
3AL AGENCY AUTO ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61605506C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 02.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjenci qė trajton praktikat e qarkullimit tė mjeteve me motor dhe/ose tė rimorkiove. Liēensim i subjekteve tė transportit. Kryerjen e veprimtarisė sė dhėnies me qira tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove. Ndėrmjetėsim nė shitje, blerje tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura. Kryerjen e veprimtarisė sė shitjes, blerjes tė mjeteve rrugore me motor dhe /ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura si dhe tregtimin e tyre. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr. 9901, dt. 14/04/08). Aktivitet nė fushėn e figuracioneve, agjenci turistike, shitje biletash trageti, avioni, etj.
Adresa: Durrės Lagjja 17, Rruga Stef Kaēulini, Pallati 5/2650, Ap.8, Kati i parė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Loreta Tafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 06.05.2016 u bė ndyshimi i emėrtimit tė shoqėrisė nga "AL.SH.M.RR" u be "3AL AGENCY AUTO ALBANIA".Mė datė 06.05.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Agjensi qė trajton praktikat e qarkullimit tė mjeteve me motor dhe/ose tė rimorkiove. Liēensim i subjekteve tė transportit. Kryerjen e veprimtarisė sė dhėnies me qira tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove. Ndėrmjetėsim nė shitje, blerje tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura. Kryerjen e veprimtarisė sė shitjes, blerjes tė mjeteve rrugore me motor dhe /ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura si dhe tregtimin e tyre. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr. 9901, dt. 14/04/08). " u bė "Agjenci qė trajton praktikat e qarkullimit tė mjeteve me motor dhe/ose tė rimorkiove. Liēensim i subjekteve tė transportit. Kryerjen e veprimtarisė sė dhėnies me qira tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove. Ndėrmjetėsim nė shitje, blerje tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura. Kryerjen e veprimtarisė sė shitjes, blerjes tė mjeteve rrugore me motor dhe /ose rimorkiove tė reja ose tė pėrdorura si dhe tregtimin e tyre. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr. 9901, dt. 14/04/08). Aktivitet nė fushėn e figuracioneve, agjenci turistike, shitje biletash trageti, avioni, etj."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3AL AGENCY AUTO ALBANIA
3AL AGENCY AUTO ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!