Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ADENT EUROPE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61605056H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 04.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumicė dhe pakicė materiale dentare dhe importi i tyre.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga e Kavajės, Godina Nr.207, Hyrja Nr.5, Ap.35, Zona Kadastrale 8250, Nr.Pasurie 3/2+5-35.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gjergj Kume
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADENT EUROPE
ADENT EUROPE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!