Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALLUSHI KOMPLEKS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61605052V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, tregtimi i artikujve tė ndryshėm ushqimorė, industrial, bujqėsore e blegtorale me shumicė dhe me pakicė, ndėrtime civile, ekonomike, ndėrtime rrugore - kategoria V, IV, III, II, 1; autostrada, veshje me asfalto-beton tė rrugėve, ndėrtim mbishtresash, sistemim asfaltim rrugėsh e sheshesh, mirėmbajtje sinjalizimi, ndėrtime veprash arti rrugore e hekurudhore, ndėrtime hidroteknike, ndėrtime ujėsjellsash e kanalizimesh, punime restaurimi, konstruksione godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash, punime karpentinerie, punime montimi e teknologjike, punime shėrbimi tė zakonshme tė sistemit komunal dhe punime mirėmbajtjeje, punime me sipėrfaqe tė gjelbra, pastrim sipėrfaqesh urbane, mirėmbajtje e zhvillim tė dekorit, punime topogjeodezike, prodhim e tregtim lėndėsh inerte, shfrytėzim mali, gurė gėlqerore, tregtim materialesh ndėrtimi me shumicė e me pakicė dhe lėndėt e para tė tyre si brenda dhe jashtė vendit, hapje autoshkollash, transport udhėtarėsh e mallrash brenda dhe jashtė vendit, tregtim automjetėsh tė ēdo lloj marke e tonazhi, si dhe pjesė kėmbimi pėr to, hapje pika servisi e lavazhesh, hapje e shfrytėzim hotelesh, motelesh, bar-restorante dhe diskoteka, punime duralumini e tregtimin 2 e tyre, punim druri e tregtim prodhimesh tė ndryshme si mobilie, dyer, dritare etj.
Adresa: ZALL - HERR Rr. Zalli i Siperm, Zall - Herr, Objekti me Nr. pasurie 12/5, Zona Kadastrale 3878
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gerti Alushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALLUSHI KOMPLEKS
ALLUSHI KOMPLEKS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!