Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
TEAM FORCE SECURITY (T.F.S) SHPSF
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61605046A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 04.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kryerjes sė shėrbimeve sipas licencimit tė nėnkategorisė 1. 3. A, "Sigurimi fizik i objekteve shtetėrore e private, i pėrsonave, si dhe veprimtarive social-kulturore, sportive, fetare e politike", e cila ushtrohet nė tė gjithė territorin e vendit. Shoqėria do, ta ushtrojė veprimtarinė e saj nė mbėshtetje tė plotė me Ligjin 9901 date 14. 04. 2008 "Pėr Tregtaret e Shoqėritė Tregtare". Shoqėria pėr tė pėrmbushur misionin e vet ka tė drejtė tė vendose mjete ose sisteme vrojtimi, sinjalizuese, audiovizive, pajisje ndėrlidhjeje si dhe tė pėrdorė teknika tė tjera duke respektuar legjislacionin nė fuqi. Pėr ruajtjen e objekteve shoqėria mund tė pėrdorė edhe qene shėrbimi duke marrė masa pėrkatėse pėr parandalimin e pasojave qė mund tė sjelle ky lloj shėrbimi.
Adresa: KASHAR Rruga Teodor Keko, Pallati Konford Konstruksion, Shkalla I, Kati II
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marjo Koēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 09.11.2016 ėshtė shtuar administratori Marjo Koēi dhe ėshtė larguar administratori Albert Tarja.Me datė 09.11.2016 ėshtė shtuar ortaku Marjo Koēi dhe ėshtė larguar ortaku Albert Tarja.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEAM FORCE SECURITY (T.F.S) SHPSF
TEAM FORCE SECURITY (T.F.S) SHPSF
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!