Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Albpanel NGR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61605017K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i elementeve MDF duke pėrdorur si lėndė tė parė mbetjet apo produkte fibroze si dhe riciklimi i tyre. Krijimi i ndėrmarrjeve apo kooperativave bujqėsore, blegtorale apo tė kulturave tė tjera me karakter tė ngjashėm me qėllim tregtar, turistik si dhe furnizimin me lėndė tė parė pėr prodhimin e MDF. Import eksport si dhe ēdo aktivitet tjetėr tregtar nė interes tė shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 11, Rruga "Abdyl Matoshi", Kompleksi Internacional, Shk. V, Kati 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gėzim Beqaj, Nexhat Sheqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albpanel NGR
Albpanel NGR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!