Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"DELTASAT"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61604036L-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e shėrbimit dhe tė mirave materiale nė fushėn e telekomunikacionit, duke ju referuar veēanėrisht telefonisė fikse, celulare dhe internetit. Ofrimi i shėrbimeve tregtare, marketingu dhe kėrkim tregu nė fushėn e telekomunikacionit, edhe nėpėrmjet punėsimit tė agjencive apo dhe pėrfaqėsuesve. Shoqėria mund edhe tė kryejė aktivitetin e organizimit, zhvillimit dhe komercializimit tė publicitetit dhe informacionit tregtar nėpėrmjet radios, televizionit, shtypit tė shkruar dhe sistemeve informatike. Prodhimin, tregtimin dhe shpėrndarjen e informacioneve kulturore, artistike, muzikore, sportive dhe aktualitetit, si nėpėrmjet sistemeve radiotelevizive edhe nėpėrmjet shtypit, si edhe pronėsinė dhe menaxhimin, edhe pėr llogari tė tė tretėve, tė kanaleve televizive dhe radiofonike, tė gazetave, prodhimin dhe tregtimin e hapėsirave publicitare. Mbledhjen e publicitetit pėr llogari tė vetėn apo tė palėve tė treta, ideimin, prodhimin bashkė prodhimi i filmave, telefilmave, me metrazh tė gjatė, me metrazh tė shkurtėr, dokumentar, spektakėl dhe transmetim tė ēdo lloji, tė reklamave publicitare, krijimin dhe realizimin e prodhimeve audiovizive dhe editoriale tė ēdo lloj natyre; prodhimin dhe realizimin e publikimeve dhe 2 programimeve nėpėrmjet rrjetit internet ose world wide web, edhe nėpėrmjet rrjetit wireless ose nėpėrmjet rrjeteve telematike dhe kanaleve televizive edhe digjitale dhe zhvillimin e aktiviteteve editoriale nė sektorin e argėtimit, tė kulturės, tė artit dhe tė nuhas nė pėrgjithėsi tė lidhura me rrjetin internet, rrjete telematike ose televizioneve edhe atyre digjitale, realizimi i publikimeve multimediale dhe shpėrndarja telematike e tyre, si dhe realizimi, menaxhimi, bashkė prodhimi dhe shfrytėzimi tregtar tė faqeve internet, edhe nė forme lajmesh. Pėrgatitja e panaireve, stendave dhe ekspozitave, organizimi drejtimi dhe pėrhapja e manifestimeve kulturore, sportive, artistike qofte drejtpėrdrejt qofte nėpėrmjet radios, televizionit, shtypit dhe sistemeve informatike; studime, publikime shtypi, shpėrndarjen e publikimeve tė materialeve reklamues, broshurave, katalogėve, revistave, gazetave, programeve radiofonike dhe televizive. Organizimi, menaxhimi dhe drejtimi i shėrbimeve audiotekst/audiotel dhe videotekst ose sidoqoftė shėrbime tėlefonike me tarifa specifike apo tė shtuara ( shėrbime Premium) qofte pėr rrjetin fiks dhe pėr atė celular, dhe nėpėrmjet sms e mms, qofte pėr llogari tė vet apo pėr tė tretėt; organizimi, drejtimi, shpėrndarja e manifestimeve me ēmime ( konkurse apo veprime) qofte pėr llogari tė vet dhe pėr tė tretėt dhe mbledhja e fondeve me qėllim bamirėsie qofte pėr llogari tė vetė apo tė tė tretėve; prodhimi I shėrbimeve tė lidhura me informatikėn ( realizimi i faqeve tė internetit); ideimi dhe realizimi i rrjeteve informatike, ideimi dhe zhvillimi I programeve dhe grafikėve multimediale, kryerja e xhirimeve, montazhit, dhe post produksioni audio/video, kurse formimi dhe azhornimi nė fushėn informatike dhe multimediale, ideimi dhe prodhimi i materialeve didaktike nė suporte audiovizive, blerja dhe shitja e hardware; shoqėria mund tė blejė, shesė menaxhojė tė mira materiale duke pėrfshirė aeromjetet, anijet, barka. Objekt i kėsaj shoqėrie do tė jetė edhe ofrimi i shėrbimit tė "Sekretarisė Virtuale", pėrpunime tė tė dhėnave ekonomike, call-center dhe import - eksport tregti nė tė gjitha fushat. Tė gjitha aktivitetet e lart pėrmendura mund tė kryhen qofte nė Shqipėri qofte jashtė shtetit nė favor tė kujtdo subjekti, edhe nė favor tė enteve publike. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha veprimet tregtare, industriale dhe imobiliare qė do tė jene tė nevojshme apo tė dobishme pėr tė arritur qėllimin e shoqėrisė; Mund tė ketė interesa apo aksione nė shoqėri tė tjera me objekt tė njėjtė apo tė ngjashėm punė por sidoqoftė qė ka lidhje me objektin e punės sė vete shoqėrisė, tė marrė pjesė nė prokurime apo 3 ankande qofte publike apo private, me qėllim tė vetėm arritjen e objekt it- tė shoqėrisė, duke respektuar ligjet nė fuqi, si edhe tė japė kolateral apo garanci reale apo pėrsonale nė pėrgjithėsi, me qėllim tė vetėm pėrmbushjen e objektit tė shoqėrisė. Prodhim dhe tregtim i produkteve ushqimore, bujqėsore, blegtorale, pastiēerie, xhelaterie, brumi. Shėrbim katering, dyqane ambulatore lėvizėse, transport ndėrkombėtare mallrash pėr tė tretė dhe me qira.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 7, Rruga Frederik Shiroka, Kulla Nr. 4, Shkalla 2.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ylli Xhunga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DELTASAT"
"DELTASAT"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!