Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 02 Dhjetor 2019
GEEN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61601029N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 31.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import eksport tė artikujve tė ndryshėm dhe mallrave tė akcizės si pije tė ndryshme, cigare etj, dhe brenda vendit tregti me shumicė dhe pakicė tė mallrave tė ndryshėm dhe tė produkteve tė akcizės si pije tė ndryshme, cigare etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Lagjja Komuna e Parisit, Rruga Bilal Golemi, Pallati Sona 2, Dyqani 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Fatmir Metani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GEEN
GEEN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!