Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Adamello Packaging
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61531502F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 29.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Stampim Serigrafik nė tė ngrohtė. Qepje ēantash pėr paketim. Realizim Shopping Bags nė letėr. Realizim dhe mbulim veshjesh me pėlhurė dhe nylon. Tė gjithė punimet e kryera pėr firmat e mėdha tė modės botėrore.
Adresa: XHAFZOTAJ Kompleksi i magazinave ne Xhafzotaj, Zona Kadastrale 2574, Nr.Pasurie 15980
Sektori ekonomik:
Administratorė: CLAUDIO MONTEVERDI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Adamello Packaging
Adamello Packaging
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!