Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
A.P.E
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61530023P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e projektimeve arkitekturore, inxhinierie, planifikim urban etj. Nė fushėn e projektimeve tė ndėrtimeve civile, industriale, turistike, prodhimin e materialeve inerte, ndėrtime rrugėsh, tunelesh, urash, vepra ujore, hekurudhore, kanalizime, diga, i impiante hidrike, punime tė tė gjitha kategorive qė pėrfshihen nė sistemin e ndėrtimeve, rikonstruksione tė godinave ekzistuese, mirėmbajtje fasadash, prodhim elemente betoni e beton-arme, Konsulencė nė fushėn e menaxhimit tė investimeve dhe zbatim projektesh. Nė fushėn e supervizimit dhe kolaudimit tė projekteve tė sipėrpėrmendura Investime nė fushėn e ndėrtimit, punime dheu, sistemime, tarracime, ndėrtime ekonomike, tregtare, bujqėsore, kulturore, sportive, tė veprave tė kultit, tė objekteve sociale, hoteleve, fshatrave turistike, etj. Shoqėria, pėrveē sa me sipėr, mund tė shes, tė blej dhe tė marrė pjesė nė formėn e aksioneve ose jo edhe nė tė tjera shoqėri vendase ose tė huaja, tė cilat kanė objekt tė njėjtė veprimtarie ose tė ngjashme me tė. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha operacionet mbi pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, pėrfshirė kėtu ato financiare, tregtare, shėrbime tė vlerėsimit 2 tė pasurive(te luajtshme dhe tė paluajtshme), tė lidhė kontrata tė dyanshme aktivi dhe pasivi me Institutet e Kreditit tė autorizuara nga ligji dhe me shoqėritė dhe firmat private, tė japė garanci reale edhe pėr tė tretėt dhe gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr realizimin e objektit tė veprimtarisė sė Shoqėrisė. Konsulencė nė fushėn e ndėrtimit, projektimit juridike, tregtare dhe financiare.
Adresa: Tiranė Rruga Abdi Toptani, Pallati Torre Drin, kati 14, apartamenti nr.1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Orgest Tafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.P.E
A.P.E
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!