Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ITE Engineering
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61530001I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 07.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregtimin e tė gjitha llojeve tė materialeve, makinerive pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme tė karakterit elektrik, elektroshtėpiak, elektronik, tė telekomunikacionit, tė destinuara pėr objekte civile dhe industriale. Prodhimin e pajisjeve dhe makinerive tė pėrmendura me sipėr. Kryerjen e veprimtarive tė shėrbimit e riparimit tė karakterit elektrik elektronik tė telekomunikacionit e tė llojeve tė tjera. Projektimin dhe zbatimin e projektimeve dhėnien e konsulencės, asistencės teknike dhe kryerjen e shėrbimeve nė lidhje me veprimtaritė e mėsipėrme. Ofrimi i rrjeteve dhe shėrbimeve tė komunikimeve elektronike. Punime, gėrmime, ndėrtime e rikonstruksione nė objekte civile dhe industriale. Projektim dhe Instalimi impianteve teknologjike, termike, hidrike, tė ventilimit ftohje- ngrohjes (kondicionimit), furnizimit me gaz, i impianteve ngritėse dhe transportuese (ashensorė, shkalle lėvizėse, transportues), tė sinjalistikes rrugore. Projektim, instalim, operim dhe mirėmbajtje e sistemeve tė prodhimit, prezantimit, transmetimit e monitorimit audio/vizual, TV, Radio, WEB-TV, IPTV, Hotel TV, Hospitality TV, A/V Conferencing, Analoge e Digjitale, 2 Tokėsore, Satelitore, Kabllore, TCP-IP. Projektim, instalim, operim dhe mirėmbajtje e sistemeve tė komunikimit WebConference, E-Publishing, E-Learnig, E-Comunication, VOIP, WEB Pagės, DataBase, Digjital Asset Management, Digjital Logging, Monitoring e Analyzing etj. Shėrbime mirėmbajtje dhe servisi tė ndryshėm pėr materiale e pajisje elektrike, pajisje industrial e elektroshtėpiake si dhe pėr pajisje dhe sisteme tė ftohjes e ngrohjes (kondicionimit) si dhe pėr impiante tė tjera tė ēfarėdo lloji nė vendet e ushtrimit tė aktivitetit dhe jashtė tyre nė objekte tė ndryshme. Shėrbime konsulence, mbikėqyrje dhe kolaudimi lidhur me materialet elektrike, pajisjet industriale e elektroshtėpiake, pajisjet dhe sistemet/impiantet e ftohjes dhe tė ngrohjes (kondicionimit), impiantet e tjera tė ēfarėdo lloji si dhe supervizionin nė lidhje me instalimin e tyre. Studime fizibilitetit nė fushėn e ushtrimit tė veprimtarisė sė Shoqėrisė. Kryerjen e veprimtarisė nė fushėn e ndėrtimit, studimin, projektimin, konsulencėn, sipėrmarrjen zbatuese dhe/ose investimin sipas rastit, pėr realizimin me fonde publike dhe/ose jopublike tė veprave me karakter shfrytėzimi dhe/ose administrimi, publike dhe/ose private. Ndėrtimin e centraleve dhe objekteve turistike, objekteve tė kultit, rrjetet inxhinierie, objektet industriale, tė gjitha restaurimet, rikonstruksionet dhe mirėmbajtjet e godinave civile e industriale, veshjen e fasadave nė pėrgjithėsi. Ndėrtimin dhe rikonstruksionin e rrugėve, autostradave, mbikalimeve, hekurudha e tramvaj, metrove e pistave aeroportuale. Ndėrtimin dhe mirėmbajtjen e impianteve tė prodhimit tė energjisė elektrike, ndėrtimet e nėnstacioneve, kabinat e transformatorėve linja TN e tė mesėm dhe shpėrndarje tė energjisė, rikonstruksionin e veprave tė artit, montimet e konstruksionet metalike si dhe ēdo ndėrtim tjetėr qė pėrben send tė paluajtshėm nė pėrfundim. Kryerjen me mėnyrė dytėsore tė ēdo veprimtarie tregtare qė lidhet me pėrmbushjen e objektit tė saj tregtar dhe qė konsiderohet e nevojshme dhe e domosdoshme, duke pėrfshirė edhe zotėrimin e kuotave ose pjesėmarrjeve nė shoqėri tė tjera tregtare tė ushtrojnė aktivitet tė ngjashėm me aktivitetin e ushtruar nga vete shoqėria si dhe ushtrimit e tė gjitha tė drejtave qė lidhen me zotėrimin e kėtyre kuotave/pjesėmarrjeve.
Adresa: KASHAR Rruga Dytesore Km.5, Autostrada Tiranė - Durrės, Zona kadastrale 2679, Nr.pasurisė 7/43
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gerti Zotkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITE Engineering
ITE Engineering
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!