Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
GIO ' S ICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529507M-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 17.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shpėrndarje kroisant dhe akullore nė tė gjithė territorin e Republikės sė Shqipėrisė dhe jashtė saj; Pėrveē aktiviteteve tė listuara me sipėr shoqėria, nė kuadėr tė objektit tė saj do tė marrė pjesė nė tė gjitha aktivitetet industriale apo tregtare tė konsideruara tė dobishme nga Ortaket, pėr pėrmbushjen e qėllimit tė Shoqėrisė Import dhe Eksport tė materialeve dhe makinerive tė lidhura me ketė aktivitet. Nė rast sė pėr ushtrimin e aktiviteteve tė sipėrpėrmendura do tė jetė e nevojshme marrja e licencave apo autorizimeve administrative, shoqėria do tė nise aktivitetet e lidhura me to pasi tė jetė pajisur me autorizimet dhe licencat pėrkatėse.
Adresa: Durrės Shkozet, Lagjja nr.14, Rruga Mikepritja Durrsake, Godina nr.1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Armand Kaja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GIO ' S ICE
GIO ' S ICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!