Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
You2Be
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529028E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt tė saj kryerjen e tė gjitha aktiviteteve qė njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kutlzuar mund tė ushtrojė nė bazė tė legjislacionit shqiptar, brenda ose jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė, duke pėrfshirė por pa u kufizuar nė: tė ndėrmarrė veprimtari biznesi si njė shoqėri e pėrgjithshme shėrbimesh marketingu, duke pėrfshirė, por jo duke u limituar vetėm nė shėrbime web nė bashkėlidhje me njėra - tjetrėn ose si sipėrmarrje tė ndara dhe tė dalluara tė tė gjithave ose vetėm tė ndonjėrės nga si me poshtė vijon: komisionere, financiere, agjente financiare, kandidat, administrues i besuar, agjent, pėrmbarues, administrator, marres pėr llogari, ose nė tė kundėrt, nė emėr tė korporatave private ose publike, shoqėrive ose pėrsonave. Tė siguroje shėrbime nė ndėrlidhje kėtu, qofte si njė biznes i vetėm, qofte si biznese tė dallueshme dhe tė ndara, nė ēdo anė tė globit. Projektimi dhe realizimi i fushatave publicitare dhe promovuese nėpėrmjet shfrytėzimit tė tė gjitha instrumenteve, dhe instrument tė tjera tė marketingut tė drejtpėrdrejtė ; Projektimi, administrimi dhe shit-blerja e produkteve dhe shėrbimeve telematike, informatike dhe tė marketingut, nė fushėn telefonike, informatike dhe tregtare; Administrimi dhe tregtimi i bankave tė tė dhėnave tė finalizuara pėr marketing; Pėrfaqėsimin dhe shėrbime nė fushėn e telekomunikacioneve dhe tė prodhimeve e shėrbimeve telematike. Pėr tė realizuar objektin e aktivitetit tė saj, shoqėria mund tė veprojė nė Shqipėri dhe jashtė, dhe tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr tė nevojshėm, tė lidhur, instrumental, tė pėrafėrt, elementar, ose sidoqoftė tė dobishėm, pėr shembull: ashtu edhe pėr tė tretėt. Tė marrė pėrsipėr, tė lejoje dhe/ose tė heqė dore nga pjesėmarrje direkt ose indirekte nė shoqėri tė tjera dhe ndėrmarrje, si Shqiptare ashtu edhe tė huaja, qė kryejnė veprimtarinė e tyre nga ana tyre, me qėllim qė tė lehtėsojnė realizimin e objektit social; Veprimtari tregtare dhe industriale, import dhe eksport tė mirash, shėrbimesh dhe produktesh. Me zgjerimin e aktivitetit, shoqėria mund tė bėjė shtesa tė ndryshme ose ndryshime tė objektit tė veprimtarisė sė saj, duke bere ndryshimet pėrkatėse nė Statut.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga Brigada VIII, Pallati Nr. 28, Kati 3.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ridvana Qose
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
You2Be
You2Be
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!