Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
Studio Ligjore Kassel
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529027T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca juridike nė fushėn e drejtėsisė dhe ligjit, gjerėsisht nė fushėn e tė drejtės tregtare, tė drejtės civile, administrative, penale, publike, tė punės, financiare dhe bankare, familjares, kontratave dhe detyrimeve dhe tė drejtės ndėrkombėtare publike dhe private. Hartimi i dokumentacionit ligjor tė tė gjitha fushave tė lejuara pėr ushtrimin e profesionit tė avokatit. Shėrbime avokatie dhe pėrfaqėsimi nė gjykata tė tė gjitha shkalleve, nė prokurori, si dhe nė gjykatat e arbitrazhit nė Shqipėri dhe jashtė saj. Shėrbime ndėrmjetėsimi dhe pėrfaqėsimi ndaj shoqėrive tregtare, individėve dhe tregtareve, qofshin kėta vendas apo tė huaj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Sami Frasheri, Pallati TID Shpk, Hyrja 9, Ap.14.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Jonida Brati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Studio Ligjore Kassel
Studio Ligjore Kassel
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!