Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Perandorak
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529025D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Gėrmimi nė guroret e mermerit, pėrpunimin dhe prodhimin e mermerit, granitit, gurit dhe materialeve tė gurit nė pėrgjithėsi. Kompania mund tė kryejė tregtinė me shumicė dhe pakicė tė mermerit, granitit, gurit dhe materialeve tė gurit nė pėrgjithėsi. Kompania gjithashtu mund tė kryejė tė gjitha operacionet reklamuese, tregtare, industriale pėr pasurive tė patundshme nė pėrputhje me ligjet nė fuqi pėr tė arritur qėllimin e saj. Shoqėria mund tė investojė, blejė shesė aksione nė shoqėri tė tjera si jashtė edhe brenda vendit.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Him Kolli Nr. 45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Matteo Imperiali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Perandorak
Perandorak
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!