Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Alba Wolf Estate
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529024S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shitjen dhe blerjen direkt dhe indirekte tė pronave tė paluajtshme, administrimi i pronave tė patundshme dhe pjesėveve tė treta, ndėrtim duke pėrdorur performancen e palėve tė treta e cila mund tė jetė ndėrtim ose e ngjashme, restaurimi, ristrukturimi dhe transformimi i ndėrtesės, urbanizim dhe plane topografike si pėr pasuritė e saj gjithashtu dhe ndaj palėve tė treta, dizenjimi dhe konstruksioni i veprave tė artit dhe urbanistike, ndryshime dhe pėrmirėsime tėrritoriale. Shoqėria mund tė krijojė tė gjitha funksionet nė fushėn e hotelerisė.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 10, rruga Hime Kolli, nr 45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antonio Cersosimo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alba Wolf Estate
Alba Wolf Estate
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!