Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GULF MINING MATERIALS AL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529023K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kėrkim-zbulim, prodhim, shfrytėzim, pėrpunim dhe tregtim tė minerareve si: Krom, Hekur-Nikel, Bakėr, Gėlqerore tė mermerizuare, Mermer etj. Pėrdorim dhe tregtim tė lėndėve plasėse si dinamit, kapsolla, fitil etj. Import - Eksport, tregtimin e minerareve krom, Hekur-Nikel, Bakėr. Gėlqerore tė mermerizuar, Mermer etj. Bar-Restorante, pije alkoolike e jo alkoolike, Hoteleri etj. Tregti me shumicė dhe pakicė tė pajisjeve elektrike, elektronike, elektroshtpiake, pajisje tė kondicionimit dhe pajisjeve tė tyre, importeeksportin e tyre. Tregtim tė artikujve tė ndryshme me shumicė dhe pakicė. Import- eksport dhe tregtim tė artikujve tė ndryshėm industrial, ushqimorė dhe bujqėsore. Shitje - blerje me shumicė dhe pakicė tė mallrave tė ndryshėm. Nė fushėn e ndėrtimit kryerje tė punime tė ndėrtimit, dyerve, dritare etj. Suvatime me allci dhe llac. Tregtim tė lėndėve tė para, gjysme fabrikat, makineri tė ndryshme dhe pajisje industriale dhe bujqėsore. Transport mallrash dhe pasagjeresh brenda dhe jashtė vendit. Tregtim karburantesh dhe lubrifikatesh si naftė, benzinė, vajra, pjesė kėmbimi pėr automjete me shumicė e pakicė.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Vasil Shanto, Pallati Nr. 4, Shkalla 1, Apartamenti 10.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elidon Kasaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GULF MINING MATERIALS AL
GULF MINING MATERIALS AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!