Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
GLOBAL CALL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61529017M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 12,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tė zhvillojė aktivitet nė fushėn e shėrbimeve informative dhe marketing nėpėrmjet mediave, gazetave, shėrbime pėrfaqėsimi, Qendėr telefonie informatike (Call Center). Tė zhvillojė aktivitet nė fushėn e kėrkimit dhe hedhjes sė tė dhėnave nė sisteme informatike (data entry), pėr tė tretėt. Tė zhvillojė aktivitet nė fushėn e marketingut, si tė shėrbimeve marketing; tė zhvillojė aktivitet nė fushėn e tregtisė me shumicė dhe me pakicė, import eksport i tė gjitha mallrave industriale etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr 10, Rruga e Kavajės, Pall 13 - katesh Sun Tower, Kati 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kostandin Ēala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GLOBAL CALL
GLOBAL CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!