Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
A&G Biancagri Energy
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61524011I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Realizimi, studime fizibilitetit, ndėrtim, menaxhim, planifikim, blerje, shitje, marketing dhe mirėmbajtjen e pajisjeve industriale pėr prodhimin, transportin dhe transformimin e energjisė nga burimet e rinovueshme tė energjisė nė energji alternative, ekologjikisht miqėsore dhe tė dekompozueshme, me reference tė veēantė pėr impiantet solare diellore termike, fotovoltaike, energjinė e erės, energjinė e ujit, biomasės, gjeotermal, lėvizjen e kanalet ujore detare pėr prodhimin local tė energjisė nga burimet e rinovueshme si dhe shpėrndarja dhe shitja e tyre. Studime fizibiletiti, kėrkime, konsulence, studime dhe vlerėsime tėknike dhe ekonomike nė ndikimin mjedisor, strategjik dhe territorial. Kompania mund tė beje, nė publik dhe nė privat, sigurimet e lidhura me impiantet, pajisjet dhe pjesė tė ndryshme, si dhe furnizimin e shėrbimeve tė integruara tė energjisė duke pėrfshirė menaxhimin, mirėmbajtjen dhe zhvillimin e infrastrukturor dhe shėrbimeve energjike nga ana e admistrates pas shitjes sė shėrbimit, studime, anketa dhe projekte lidhur me tėknikat e aplikimit, pėr menaxhimin e impianteve prodhues E/O shpėrndarjen dhe ēdo aspekt tė dobishėm pėr konsensus, arsyetim, konsultim nė fushėn e 2 energjisė sė rinovueshme dhe ēdo lloj energjie alternative. Shoqėria mund tė implementoje, organizoje dhe tė trajtoje impiante energjetike direkt ose indirekt, tė shesė ose tė siguroje energjinė pėr ente private ose publike, si dhe tė ndėrmjetėsoje konventa midis shoqėrive pėr menaxhimin elektrik. Shoqėria mund tė pėrmbush tė gjithė aktet e nevojshme, me urdhėr ekskluziv nga organi administrativ, pėr zbatimin e objektit tė shoqėrisė mund tė kryejė veprime e blerjes sė letrave me vlere dhe pasurive tė patundshme, pėr me tėpėr: a) blerja, shitja, shkėmbimi dhe lokalizimi i pronave tė paluajtshme, dhe regjistrimi i pasurive tė paluajtshme, krijimi dhe transferimi i tė drejtave nė lidhje me to. b) mbėshtėsja me ēfarėdo lloj forme financimi pasiv nga isitute kredidhenese, banka, shoqėri private, duke pranuar kushtet e nevojshme reale dhe pėrsonale. c) mund tė marrė pėrfitime financiare kombėtare tė parashtruara nė ligjin kombėtare, Evropian dhe mund tė marrė financime nga ente publike territoriale nė format e kontributeve dhe financimeve. d) mund tė marrė pjesė nė grupime shoqėrish. e) marrja pjesė dhe interesimi nė grupime tė ndryshme tė shoqėrive do tė behet bazuar nė ligjet nė fuqi. Shoqėria mund tė kryejė investime dhe operacione financiare, brenda vendit dhe jashtė vendit, nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi pėr tė arritur qėllimin dhe objektivat e saj. Shoqėria mund tė kryejė veprime imobiliare si jashtė dhe brenda vendit, siē mund tė jene blerja, shitja, ndėrtimi, menaxhimi, rikonstruksioni, administrimi dekonstruksioni.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Hime Kolli Nr. 45
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giuliano Angelozzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A&G Biancagri Energy
A&G Biancagri Energy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!