Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ELER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61523052Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Hoteleri. Restorant. Bar Kafe. Transport Urban. Transport turistik dhe agjenci Turistike. Import eksport artikuj tė ndryshėm industrial dhe ushqimor. Import eksport tė materialeve tė ndėrtimit si dhe pajisjeve hidrosanitare dhe elektrike. Ndėrtim dhe rikonstruksion objektesh dhe shtėpi banime si dhe ēdo aktivitet tjetėr qė nuk bie ndesh me sa me sipėr dhe konsiderohet i leverdishėm pėr shoqėrinė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.7, Rruga e Durrėsit, Ngjitur me Institutin e Sigurimeve Shoqerore, Zona Kadastrale 8210 Godina nr.1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ndoc Deda
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELER
ELER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!