Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
KLAUDIA KONSTRUKSION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61523050A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 15.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e ndėrtimit dhe projektimit tė objekteve tė banimit dhe atyre industriale, transportit, tregti tė artikujve tė ndryshėm industriale, elektrike, hidrosanitare, ushqimorė, etj. Import - eksport, tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndėrtimit, materialeve tė ndėrtimit, parafabrikate, vegla punė, konstruksione.
Adresa: Tiranė Rruga Muhamet Gjollesha, Pall. 56, Shk.1, Ap.8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Xhemile Mema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLAUDIA KONSTRUKSION
KLAUDIA KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!