Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
3A - 160
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61523043R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kėrkim, shfrytėzim, nxjerrjen dhe pėrpunimin e mineralit tė kromit dhe nėnprodukteve tė tij, transportimin e produkteve me sipėr nė tė gjithė vendin dhe jashtė tij, po kėshtu dhe tė ēdo produkti tjetėr mineral apo jo, tregtimin me shumicė dhe pakicė dhe import dhe eksport tė mineraleve me sipėr apo nėnprodukteve tė tyre. Studime, projektime, ndėrtime civile hidroteknike dhe hidroenergjetike, prodhim dhe tregtim tė energjisė elektrike, ndėrtim e shfrytėzim tė rrjetit hidroenergjetik, linje prodhimi uji tė pishem dhe lėngje tė tjera e mirėmbajtje tė tyre. Importim dhe eksportim si dhe tregtim me shumicė dhe pakicė e pijeve alkoolike. Tregtim me shumicė dhe pakicė si dhe importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm industrial e ushqimor. Prodhimi dhe tregtimi i artikujve bujqėsor, blegtoral, frutikulture, olivi kulture, perime drithėra etj, si dhe pėrpunimi i tyre industrial, import-eksportin e tyre. Tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė dhe me pakicė, artikuj tė ndryshėm ushqimor, pajisje elektro shtėpiake, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, prodhime qeramike, konfeksione tė ndryshme, prodhime kozmetike dhe estetike, bimė medicionale dhe eterovajore. Tregtim tė lėndės 2 drusore, bojėrave tė ndryshme plastike pėr mure e fasada, kimikate e lėndė tė para pėr prodhimin e tyre. Hapje dhe shfrytėzim hotelesh, bare, restorante, diskoteka, qendra pushimi dhe kurative. Mbarėshtim dhe tregtim tė peshkut me shumicė dhe pakicė. Punime druri mobilie e orendi prodhime duralumini dhe tregtimi I tyre. Prodhim materiale tė ndryshme ndėrtimi si pllaka pėr shtrim e veshje tė objekteve tė ndėrtimit, banesave, tulla e tjegulla tė llojeve tė ndryshme. Investime dhe pjesėmarrje nė investime duke bashkėpunuar me shoqėri tė tjera vendase dhe tė huaja nė fushat e industrisė, bujqėsisė, industrisė ushqimorė transport si dhe ndėrtim tė objekteve si tė banesave shumė katesh, ura e kanalizime, dekore tė fasadave e rikonstruksione tė godinave tė llojeve tė ndryshme, etj. Aktivitet nė fushėn e transportit tė brendshėm e tė jashtėm pėr udhėtarė e pėr mallra nė mėnyrė tokėsore si dhe sevise pėr tė gjitha llojet e automjeteve. Aktivitete nė fushėn e ndėrtimit: gėrmime dheu me punime eventuale murature e beton arme prishje dhe-punime nė tokė tė gėrmuar. Prodhim material ndėrtimi. Prodhim material inerte-gurė. Prodhime qeramike tulla-tjegulla-fajance. Prodhim elemente betoni e betonarme tė zakonshėm pararendur-gurė dekorative. Prodhim materiale lidhės gėlqere-allci ēimento. Prodhim materiale me bazė bitumi sintetike. Ndėrtime civile dhe ekonomike. Ndėrtime civile - industriale -turistike -bujqėsore deri nė 5 kate. Ndėrtime civile -industriale -turistike -bujqėsore deri nė 5 kate Rikonstruksione. Ndėrtim banese me skelet mbi 8 kate. Nderime rrugore. Ndėrtim rrugė kategoria IV dhe V. Ndėrtim rrugė kategoria III dhe II -I. Punime tė mirėmbajtjes dhe sinjalizim nė rrugė, ndėrtim mbi shtresa rrugore. Ndėrtim autostrade-pista-aeroporte-helioporte. Ndėrtime hekurudhore Punime hekurudhore. Punime speciale tė shinave dhe traversave Unime nė sistemin elektrik dhe tė sinjalizimit 6. Ndėrtim ura dhe vepra arti ndėrtim ura dhe vepra arti deri nė 10 m. Ndėrtim ura dhe vepra arti mbi 10 m - Estakada - ura metalike - tė varura ndėrtim tunele rrugore hekurudhore. Ndėrtime detare: ndėrtime portuale - bakina - basene - pontile Punime thellimi - drenimi . Ndėrtime hidraulike e Hidroteknike: ndėrtimi ujėsjellės-kanalizime kanale e impiante vaditje. Punime mbrojtje tė sistemit hidraulik-ēimentime etj. Ndėrtim impiante tė trajnimit tė ujit. Ndėrtim vajesjellės-gazsjellės-naftėsjellės. Ndėrtim digadamba dri nė 10m. Ndėrtim galeri-tunele. Ndėrtim diga tė larta. Vepra tė veēanta e punime specifike sillose, kulla, kulla uji eti-metalike. Pėrforcime themeli e punime nėn tokėsore. Izolime mbi dhe nėn tokėsore nga ujėrat. Themele tė veēanta. 3 Puse-shpime gjeologjike inxhinjėrike-ēpime pėr ujė. Punime restaurimi Restaurimi I ndėrtesave monument kulture. Punime restaurimi nė vepra arkeologjike. Punime karpentierė. Druri. Metali. Impiante teknologjike dhe tė veēanta. Instalimi i impianteve ngritėse dhe transportuese (ashensorė, shkalle \ lėvizėse, transportues nė pėrgjithėsi)- mirėmbajtja e tyre. Instalimi i impianteve termike-ventilimit kondicionimit tė ajrit-mirėmbajtja e tyre. Instalimi i impianteve higjenik, kuzhina lavanteri, hidrosanitare mirėmbajtja e tyre. Instalimi i impianteve pneumatike, tė sigurimit tė kontrollit - mirėmbajtja e tyre. Instalimi i materialeve prej druri - metalike - plastike - xhami etj Punime bojatisje - hidroizolimi - termoizolimi - akustike - kundra zjarrit Instalimet e impianteve nėn presion - mirėmbajtja e tyre. Punime montimi nė impiantet e prodhimit dhe shpėrndarjes sė Energjisė. Centrale hidraulike - prova me ngarkese, centrale termike - prove me ngarkese. Impiante pėr prodhimin e energjisė nga burime alternative. Instalime pėr n/stacionet - kabinat e transformatorėve - linjat e TN e tė mesėm. Instalimi i linjave dhe kabinave elektrike tė T. U linjave pėr telefonin, radiotelefonin, televizive, citofoni - mirėmbajtja e tyre. Punime sher6imi. Punime nė sipėrfaqe tė gjelbėrta parqe- pyll parqe. Pastrimi i sipėrfaqeve urbane. Kryerja e punimeve nė shėrbesa funerale. Mirėmbajtja dhe zhvillimi i dekorit nė mjedise urbane-ndriēimi e sinjalizimi Urban. Punime Topogjeodezike etj.
Adresa: KAMEZ Lagjja 7, Rruga Drenova, godinė private nr. 11, kati i katert
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alfred Duriēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3A - 160
3A - 160
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!