Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AGRIMECA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61523003M-Cregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 19.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari punime bujqėsore. Tregtim makineri bujqėsore. Ndėrtim objektesh dhe magazinė bujqėsore. Gėrmime dhe punime dheu. Tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera tė ngjashme. Import dhe Eksport tė makinerive bujqėsore.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.4, Rruga Aleksandėr Moisiu, Pallati Nr.6/1, Ap.Nr.2, Shkalla 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ina Zyferi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRIMECA
AGRIMECA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!