Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACCA19 ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61521044P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 14.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitetet Call Center pėr palėt e treta (inbound dhe outbound). mbėshtetje tė tjera pėr bizneset, Outsourcing, Help Desk, Back Office, Credit Management, menaxhimin dokumentacionit, menaxhimin e bazės sė tė dhėnave, tė projektimit dhe tė zbatimit zgjidhjeve software. Ofrojnė shėrbime dhe informacione pėr mjetet e operatorėve tė telefonisė edhe nėpėrmjet pėrdorimit tė video-komunikimit; zhvillojėnė aktivitete sociale nė hartimin dhe / ose krijimit dhe / ose fillimin e qendrave tė kontaktit pėr palėt e treta, duke ofruar kėshilla pėr menaxhimin e kontaktit, pėr palė tė treta edhe me sistemet e video komunikimit. Krijojnė dhe menaxhojnė rrjetet e shitjeve si dhe kryerjen e veprimeve tė marketingut tė drejtpėrdrejte; Ofrojnė mallra dhe shėrbime plotėsuese, edhe virtuale, nėpėrmjet aktiviteteve sociale e internetit tė lidhura, si dhe kėrkime nė fushėn e teknologjive tė reja dhe nė zhvillim, organizimin dhe ekzekutimin e aktiviteteve dhe shėrbimeve nė analizė, projektimin, zbatimin dhe zhvillimin e zgjidhjeve dhe produkteve proēeseve tė reja tė biznesit, me njė fokus nė proēes pėrputhje me rregullat e cilėsisė dhe projektimit. Shoqėria, 2 pėr arritjen e kompanisė, mund, nė varėsi tė pėrputhshmėrisė sė ligjeve tė detyrueshme qė rezervojnė aktivitete tė caktuara pėr kategori tė veēanta tė operatorėve, pėrmbush aktet dhe pėrmbyll operacionet kontraktuale, tė natyrės, pasurive tė patundshme, industriale dhe mė shumė nė njė mėnyrė rigoroze e tė dobishėm nė arritjen e objektit tė aktivitetit, duke pėrfshirė edhe financiare, dhe tė marrė, tė drejtpėrdrejtė dhe / ose tėrthorazi, pjesėmarrje ose interesa nė kapitali dhe / ose nė shoqėri tė tjera ose subjekteve tė tjera ligjore duke pasur objekt tė njėjtė dhe nė ēdo rast tė lidhura objektin e vete shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 7, Bulevardi Gjergj Fishta, ndėrtesa Nr. 30, Hyrja 18, Kati II, Zona Kadastrale 8250, Pasuria Nr. 5/296
Sektori ekonomik:
Administratorė: Erarda Vuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACCA19 ALBANIA
ACCA19 ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!