Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBA SUOLE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61521033A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i aksesorėve me material lėkurė, termo-plastike, gome dhe pcv, pėr kėpucė. Prodhim pėr llogari tė tė tretėve tė produkteve tė mėsipėrme. Dhėnie konsulencė teknike nė lidhje me markat dhe tė drejtat e ekskluzivitetit. Fason.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.6, Rruga Eneriko Telini, Ish Kombinati i Tekstileve, pjesė e repartit tė perzierjes se filatures
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bledar Kaēerri, Pullumb Kaēerri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 13.03.2017 ėshtė shtuar administratori Bledar Kaēerri".Me datė 13.10.2016 ėshtė shtuar ortaku Sonila Sulejmani.Mė datė 29.03.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: Prodhimi i aksesoreve me material lekure, termo-plastike, gome dhe pcv, per kepuce. Prodhim per llogari tė tė treteve tė produkteve tė meSipėrme. Dhenie konsulence teknike nė lidhje me markat dhe tė drejtat e ekskluzivitetit" u bė "Prodhimi i aksesoreve me material lėkurė, termo-plastike, gome dhe pcv, pėr kėpucė. Prodhim pėr llogari tė tė treteve tė produkteve tė mėsipėrme. Dhėnie konsulence teknike nė lidhje me markat dhe tė drejtat e ekskluzivitetit. Fason."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA SUOLE
ALBA SUOLE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!