Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBA SOLETTE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61521014R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin e soletave pėr kėpucė, Shitje me shumicė dhe pakicė tė komponentėve pėr kėpucė. Prodhimin pėr llogari tė tė tretėve tė produkteve tė mėsipėrme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.6, Rruga Eneriko Telini, Ish Kombinati i tekstileve, pjesė e Repartit tė perzierjes se filatures
Sektori ekonomik:
Administratorė: Igli Amaolo, Pullumb Kaēerri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 07.04.2017 ėshtė shtuar ortaku Sonila Sulejmani dhe ėshtė larguar ortaku Igli Amaolo.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA SOLETTE
ALBA SOLETTE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!