Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ASTON CONSULTING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61521011Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulencė dhe shėrbime nė fushėn e informatikės, teknologjisė dhe sistemeve tė informacionit, komunikimit, dhe menaxhimit. Zhvillim software dhe administrim projektesh. Konsulencė nė fushėn e drejtėsisė dhe ligjit, gjerėsisht nė fushėn e tė drejtės tregtare, civile, administrative etj. Konsulence ligjore nė fushėn qeverisjes sė korporatave, bashkimit dhe pėrthithjes sė shoqėrive tregtare, prokurimeve publike, koncesioneve dhe privatizimeve, pronėsisė intelektuale si dhe Konsulencė nė tė gjithė fushat e tjera tė sė drejtės nė pėrgjithėsi. Shėrbime pėrfaqėsimi, ndėrmjetėsimi, arbitrazhi dhe lobing. Konsulencė Financiare, bankare dhe tregtare, Konsulencė nė fushėn e investimeve, Konsulencė nė fushėn e telekomunikacioneve dhe teknologjive, nė fushėn e turizmit dhe ndėrtimit, industrisė etj. Konsulence mbi ristrukturimin e organizimin financiar dhe nė fushėn e tatim taksave. Analiza dhe vlerėsim tė biznesit, biznes plane, vlerėsime risku dhe studime fizibilitetit. Monitorim dhe oponence tė pėrgjithshme, verifikim i parametrave teknike, social mjedisore, dhe ligjore. Projektimi, konsulenca dhe zbatimi i projekteve nė sektorin e energjisė, duke pėrfshirė por pa 2 kufizuar tė gjitha llojet e energjive tė zbatueshme. Rilevime topografike. Punime dhe projektime gjeodezike, supervizion dhe topogjeodezike nė objekte inxhinierike. Punime dhe projektime fotogrametike-hartografike. Projektime urbanistike, rrugėsh, ujėsjellėsa, kanalizime, ndėrtime, studime gjeologjike etj. Shėrbime logjistike, transport, distribucion, dhėnien me qira tė automjeteve, marketing. Aktivitete komisioni dhe brokeri, aktivitete Konsulencė nė fushėn e ndėrtimit dhe operimit tė pasurive tė paluajtshme dhe tė luajtshme. Shoqėria themelon dhe merre pjesė nė shoqėri tė tjera, qė ekzistojnė ose janė nė krijim, me tė njėjtin objekt, si dhe pjesėmarrja nė konsorciume (join venture) sė bashku me pėrsona tė tjerė fizik dhe juridik, pėr realizimin e objektit si me sipėr ose ēdo objekti tjetėr. Shoqėria mund tė lidhė marrėveshje apo kontara qiraje, shitblerje a hipotekimi tė pasurive tė paluajtshme, kontara kredie, shėrbimi dhe marrėveshje a kontara tė tjera tė nevojshėm pėr ushtrimin e aktivitetit, nė pėrputhje me ligjin nė fuqi. Veprimtari nė sigurimin, transmetimin, shpėrndarjen, importimin, eksportimin dhe tregtimin me shumicė ose pakicė brenda dhe jashtė vendit tė energjisė elektrike. Kėrkimi, zbulimi, projektimi, kėshillimi, eksplorimi, shfrytėzimi dhe zbatimi projekteve nė sektorin e minierave; Shfrytėzimi i burimeve natyrore tė ujit termal dhe natyror; Kėrkimi, projektimi, kėshillimi dhe zbatimi nė fushėn e ndėrtimit; ndėrtimi i objekteve publike dhe private, rrugė, ura, tunele, mbikalime dhe nėnkalime, autostrada, hekurudha, dhe i tė gjitha veprave tė tjera tė mėdha tė ndėrtimit.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr 7, Rruga Myslym Shyri, Kulla Matrix, Shk 3, Ap 3/2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kejd Selenica
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 14.02.2017 ėshtė shtuar administratori Kejd Selenica dhe ėshtė larguar administratori Brian Backa.Me datė 14.02.2017 ėshtė shtuar ortaku Kejd Selenica dhe ėshtė larguar ortaku Brian Backa.Mė datė 16.05.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Konsulence dhe sherbime nė fushen e informatikes, teknologjise dhe sistemeve tė informacionit, komunikimit, dhe manaxhimit. Zhvillim software dhe administrim projektesh. Konsulence nė fushen e drejtesise dhe ligjit, gjeresisht nė fushen e tė drejtes tregtare, civile, administrative etj. Konsulence ligjore nė fushen qeverisjes se koorporatave, bashkimit dhe perthithjes se Shoqėrive tregtare, prokurimeve publike, koncesioneve dhe privatizimeve, pronesise intelektuale si dhe konsulence nė tė gjithe fushat e tjera tė se drejtes nė pergjithesi. Sherbime perfaqesimi, ndermjetesimi, arbitrazhi dhe lobing. Konsulence financiare, bankare dhe tregtare, konsulence nė fushen e investimeve, konsulence nė fushen e telekomunikacioneve dhe teknologjive, nė fushen e turizmit dhe ndertimit, industrise etj. Konsulence mbi ristrukturimin e organizimin financiar dhe nė fushen e tatim taksave. Analiza dhe vleresim tė biznesit, biznes plane, vleresime risku dhe studime fizibiliteti. Monitorim dhe oponence tė pergjithshme, verifikim i parametrave teknike, social-mjedisore, dhe ligjore. Projektimi, konsulenca dhe zbatimi i projekteve nė sektorin e energjise, duke perfshire por pa kufizuar tė gjitha llojet e energjive te zbatueshme. Rilevime topografike. Punime dhe projektime gjeodezike, supervizion dhe topogjeodezike nė objekte inxhinierike. Punime dhe projektime fotogrametike-hartografike. Projektime urbanistike, rrugesh, ujesjellesa, kanalizime, ndertime, studime gjeologjike etj. Sherbime logjistike, transport, distribucion, dhenien me qira tė automjeteve, marketing. Aktivitete komisioni dhe brokeri, aktivitete konsulence nė fushen e ndertimit dhe operimit te pasurive tė paluajtshme dhe tė luajtshme. Shoqėria themelon dhe merre pjese nė Shoqėri te tjera, qė ekzistojne ose jane nė krijim, me tė njejtin objekt, si dhe pjesemarrja ne konsorciume (join venture) se bashku me persona tė tjere fizik dhe juridik, per realizimin e objektit si me Sipėr ose cdo objekti tjeter. Shoqėria mund tė lidhe marreveshje apo kontara qiraje, shitblerje a hipotekimi tė pasurive tė paluajtshme, kontara kredie, sherbimi dhe mareveshje a kontara tė tjera tė nevojshem per ushtrimin e aktivitetit, nė perputhje me ligjin nė fuqi. " u bė "Konsulence dhe shėrbime nė fushėn e informatikės, teknologjisė dhe sistemeve tė informacionit, komunikimit, dhe menaxhimit. Zhvillim software dhe administrim projektesh. Konsulence nė fushėn e drejtėsisė dhe ligjit, gjerėsisht nė fushėn e tė drejtės tregtare, civile, administrative etj. Konsulence ligjore nė fushėn qeverisjes sė korporatave, bashkimit dhe pėrthithjes sė shoqėrive tregtare, prokurimeve publike, koncesioneve dhe privatizimeve, pronėsisė intelektuale si dhe konsulence nė tė gjithė fushat e tjera tė sė drejtės nė pėrgjithėsi. Shėrbime pėrfaqėsimi, ndėrmjetėsimi, arbitrazhi dhe lobing. Konsulence financiare, bankare dhe tregtare, konsulence nė fushėn e investimeve, konsulence nė fushėn e telekomunikacioneve dhe teknologjive, nė fushėn e turizmit dhe ndėrtimit, industrisė etj. Konsulence mbi ristrukturimin e organizimin financiar dhe nė fushėn e tatim taksave. Analiza dhe vlerėsim tė biznesit, biznes plane, vlerėsime risku dhe studime fizibilitetit. Monitorim dhe oponence tė pėrgjithshme, verifikim i parametrave teknike, social mjedisore, dhe ligjore. Projektimi, konsulenca dhe zbatimi i projekteve nė sektorin e energjisė, duke pėrfshirė por pa 2 kufizuar tė gjitha llojet e energjive tė zbatueshme. Rilevime topografike. Punime dhe projektime gjeodezike, supervizion dhe topogjeodezike nė objekte inxhinierike. Punime dhe projektime fotogrametike-hartografike. Projektime urbanistike, rrugėsh, ujesjellesa, kanalizime, ndėrtime, studime gjeologjike etj. Shėrbime logjistike, transport, distribucion, dhėnien me qira tė automjeteve, marketing. Aktivitete komisioni dhe brokeri, aktivitete konsulence nė fushėn e ndėrtimit dhe operimit tė pasurive tė paluajtshme dhe tė luajtshme. Shoqėria themelon dhe merre pjese nė shoqėri tė tjera, qė ekzistojnė ose janė nė krijim, me tė njėjtin objekt, si dhe pjesėmarrja nė konsorciume (join venture) sė bashku me persona tė tjerė fizik dhe juridik, pėr realizimin e objektit si me sipėr ose ēdo objekti tjetėr. Shoqėria mund tė lidhe marrėveshje apo kontara qiraje, shitblerje a hipotekimi tė pasurive tė paluajtshme, kontara kredie, shėrbimi dhe marrėveshje a kontara tė tjera tė nevojshėm pėr ushtrimin e aktivitetit, nė pėrputhje me ligjin nė fuqi. Veprimtari nė sigurimin, transmetimin, shpėrndarjen, importimin, eksportimin dhe tregtimin me shumicė ose pakicė brenda dhe jashtė vendit tė energjisė elektrike. Kėrkimi, zbulimi, projektimi, kėshillimi, eksplorimi, shfrytėzimi dhe zbatimi projekteve nė sektorin e minierave; Shfrytėzimi i burimeve natyrore tė ujit termal dhe natyror; Kėrkimi, projektimi, kėshillimi dhe zbatimi nė fushėn e ndėrtimit; ndėrtimi i objekteve publike dhe private, rruge, ura, tunele, mbikalime dhe nėnkalime, autostrada, hekurudha, dhe i tė gjitha veprave tė tjera tė mėdha tė ndėrtimit."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ASTON CONSULTING
ASTON CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!