Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
ROI ENGINEERING & CONSULTING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61521007L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėri shėrbimi, tregtimi me shumicė dhe pakicė, nė shtėpi me poste, me anė tė mediave vizive dhe mjeteve elektronike (e-commerce), si dhe importin dhe eksportin e mallrave nė vijim, nė Republikėn e Shqipėrisė dhe nė territoret e tjera dhe ka si objekt tė veprimtarisė sė saj: Produkte Mekanike dhe instrumenta elektronike, makineritė dhe pajisjet elektronike, mekanike, elektrike dhe elektromekanike; Makineri, pajisje, pajisje edhe artikuj teknike specifike pėr industri, bujqėsi dhe zejtari; Produkte hekuri; Mjete pėr matje, rregullimin dhe kontrollin e tė gjitha parametrave fizike dhe kimike tė pėrshtatshme pėr kryerjen e analizave destruktive dhe jo-destruktive; instrumentet dhe sistemet pėr automatizimin e proēeseve tė prodhimit; instrumentet dhe sistemet pėr kontrollin dhe rregullimin e impianteve hidrik dhe elektrik, impianteve tė kondicionimit, ftohjes, ngrohjes, pėr heqjen dhe trajtimin, kontrollin e aksesit civil dhe industrial; instrumentet dhe sistemet pėr sigurinė dhe mbrojtjen e zonave tė rrezikshme tė pikave tė operimit ku kanė akses civil dhe industrial; instrumentet dhe sistemet pėr monitorimin dhe rregullimin nė distance tė tė gjitha parametrave fizike dhe kimike. Sistemet dhe mjetet pėr 2 arkivimin e tė dhėnave nė sistemet kompjuterike me qėllim monitorimin, ruajtjen dhe ripėrpunimin e tyre. Sistemet e transmetimit tė tė dhėnave me anė tė radios, transmetim kabllor, me anė tė impulseve tė dritės sė dukshme dhe tė padukshme; Projektimi dhe zhvillimi i hardware dhe software tė pėrshtatshme pėr realizimin e sistemeve elektronike matėse dhe kontrolluese; Kalibrimi, testimi dhe pajisjeve mekanike, elektrike, elektronike, elektromekanike, matėse, mirėmbajtjen dhe riparimin e kėtyre pajisjeve. Kontrolli dhe diagnoza e sistemeve tė automatizuara, tė listuara me anė tė verifikimit teknik nė pėrputhje me rregullat mjedisore, si dhe sigurimin e kėshillimit tė duhur pėr tė maksimizuar rezultatet nė punė; Aplikimi i teknikave tė reja dhe / ose teknika tė reja tė menaxhimit pėr pėrdorimin optimal tė burimeve tė energjisė, e mjedisit tė pastėr dhe sigurinė e pėrsonave nė fushėn civile bujqėsore industriale dhe tė shėrbimit; Promovimi i kėrkim - zhvillimit dhe dokumentimi i informacionit nė sektorėt elektromekanike dhe elektronike; Pėrgatitja e manualeve, dizenjove edhe pėr tė tretėt; ndėrtimi dhe montimi i mallrave tė pėrmendura me lart; Organizimi dhe kryerja e kurseve tė trajnimit, konferenca dhe tryeza tė rrumbullakėta; Pėrfaqėsimi dhe / ose bashkėpunimi me kompani prodhuese dhe / ose pėrfaqėsues tė produkteve tė pėrmendura me lart, si shqiptare dhe tė huaja. Pėrfaqėsimi dhe / ose bashkėpunimi me kompani prodhuese dhe / ose pėrfaqėsues tė produkteve tė pėrmendura me lart, si shqiptare dhe tė huaja; Promovimi dhe pjesėmarrja nė mundėsi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten nė ēdo sektor tė ekonomisė sė vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomike tė shoqėrisė dhe pjesėmarrjes nė projektet me impakt social qė diktojnė rritjen ekonomike tė vendit dhe standardet e tij tė jetėsės. Me qėllim arritjen e objektit tė saj, shoqėria me vendim tė organit kompetent, mund tė zotėrojė nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė apo tė tėrthortė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera, shqiptare apo tė huaja, tė cilat kanė objekt tė njėjtė, tė ngjashėm apo ndihmės me tė. Pjesėmarrja nė shoqėri qė pėr llojin e tyre nuk ofrojnė pėrgjegjėsi tė kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga Brigada e VIII Nr. 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Roberto Coppola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ROI ENGINEERING & CONSULTING
ROI ENGINEERING & CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!