Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Smart Marketing
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61516021V-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 15.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari telemarketing (call center), shitjen me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndėrtimit, tregtimin me shumicė e pakicė tė produkteve ushqimore, bujqėsore, blegtorale, tregtimin me shumicė e pakicė tė produkteve tė hidrokarbureve (naftė, gaz, benzine etj. Ndėrtimin e godinave komerciale dhe banesave, ndėrtimin e veprave publike si: tunele, ura, rrugė etj.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 11, rruga Dritan Hoxha, pallati NBG Bank, kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Sihat Hani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Smart Marketing
Smart Marketing
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!