Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AUTOCHTONOUS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61516020N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė fushėn e tekstilit, larje dhe ngjyrosje tė tekstileve dhe konfesioneve tė ndryshme, veprimtari nė prodhimin dhe pėrpunimin e tekstileve dhe konfesioneve, veshjeve tė tė gjitha llojeve, qepje, prerje, qėndisje, duke punuar pėr vete ose pėr porosi dhe llogari tė tė tretėve, tregtimin e konfesioneve, tekstileve dhe veshjeve si brenda dhe jashtė Republikės sė Shqipėrisė, tė importoje, pėrpunojė dhe tregtojė, stofra, pėlhura, etj, si dhe lėndė tė parė ndihmėse, bojėra tė ndryshme, lėndė me pėrbėrje kimike, pėr larjen e tekstileve, makineri qepėse dhe pajisje prodhimi, importimin-eksportimin e tė gjithė llojeve tė koleksioneve, tekstileve, veshjeve, kėpucėve etj, pėr vete apo pėr llogari tė tė tretėve, tė etikėtuara nėn markėn e vet apo tė tė tretėve.
Adresa: Berxull Rruga Dytesore Tiranė Vorė, Km.13, Ish Fabrika e Inerteve
Sektori ekonomik:
Administratorė: Anisa Teodori
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 02.05.2017 ėshtė shtuar ortaku Sere Llagaēi dhe ėshtė larguar ortaku Shkėlqim Llagaēi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTOCHTONOUS
AUTOCHTONOUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!