Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
Management Business Resolution Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61516015A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ēdo lloj shėrbimi nė fushat e menaxhimit tė blerjes, shitjes dhe qiradhėnies sė pasurisė sė patundshme, tė ndėrmjetėsimit, financimit dhe tė drejtės sė pasurisė sė patundshme si dhe ēdo lloj veprimi me pasurit e patundshme nė lidhje direkt apo indirekte me ketė qėllim. Projektim, konstruksion dhe montim tė ēdo lloj punimi tė realizuar nė ēelik, montim tė ndėrtesave industriale, apo tė ēfarė do lloji tjetėr me ēelsa nė dore.
Adresa: Kamez FRUTIKULTURE Lagjja Frutikulturė, Rruga ''Iliria'', Shtėpi Private Nr.159, 50 M nė krah tė Restorant ''Lurės''
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dritan Curri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Management Business Resolution Albania
Management Business Resolution Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!