Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
BOTIME KOKONA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61516013H-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 15.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Botimin dhe ribotimin e veprave tė botuara, ose pėrkthime, sipas Bibliografisė tė autorit Vedat Kokona, si dhe ēdo krijimtari intelektuale. Nė pėrputhje me legjislacionin shqiptar, me qėllim arritjen e objektivave tė mėsipėrme, shoqėria mund tė kryejė ēdo transaksion nė lidhje me pasurinė intelektuale, duke ruajtur tė drejtėn e autorit dhe pjesėmarrje me aksione, si dhe ēdo aktivitet tregtar, tė konsideruara si tė dobishme apo tė nevojshme pėr tė arritur qėllimet e shoqėri dhe qė nuk tejkalojnė qėllimin dhe vete natyrėn e aktiviteteve kryesore, tė cituara me sipėr; shoqėria do tė kryejė ēdo lloj aktiviteti qė hyn nė objektin e saj dhe qė e ndihmon tė arrije qėllimet e saj. Shoqėria zbaton tė gjitha ligjet dhe aktet nėnligjore tė duhura. Ajo zbaton standarde me tė larta tė etikės.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 8, Rruga e Dibres, Pallati 357, Shk. 2, Kati II-te, Ap. 12
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mimoza Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BOTIME KOKONA
BOTIME KOKONA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!