Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AMARA TRAVEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61515035J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i shoqėrisė do tė jetė nė fushėn e turizmit, hotelerisė, shitje / blerje biletash avioni, trageti, autobusi dhe/apo tė mjeteve tė ndryshme tė organizimit e formave tė udhėtimeve turistike, udhėtime punė, etj, shitje / blerje tė paketave turistike, evenimenteve zyrtare dhe jo-zyrtare, organizim konferencash, seminaresh. Udhėtime Turistike me grupe tė organizuara brenda dhe jashtė vendit. Shitje / blerje biletash pėr evente sportive dhe evenimente tė ndryshme kulturore dhe artistike. Makina me qira, figuracion shėndeti nė udhėtim. Organizim turesh brenda dhe jashtė vendit. Pushime dhe udhėtime me krociera. Shoqėria bashkėpunon me agjenci tė tjera turistike, udhėtimi, shoqėri transportesh etj., vendase dhe / apo tė huaja, hotele, resorte, restorante, individė, familje etj, qė kanė objekt veprimtarie tė njėjtė me tė apo qė lidhen me objektin e saj tė veprimtarisė. Shoqėria do tė kryejė aktivitet nė fushėn e promovimit tė turizmit vendas e tė huaj, bashkėpunim me agjenci, pėrsona juridike, fizike, individė, Institucione tė ndryshme shtetėrore / publike / private, etj. Shoqėria organizon ture tė ndryshme tė pėrmasave tė ndryshme nė pjesėmarrje, objektiv udhėtimi, qėllime udhėtimi, etj., tė ndryshme, brenda dhe jashtė vendit, 2 nė pėrputhje me legjislacionin e RSH dhe atė ndėrkombėtar. Shtije tė produkteve tė agjencisė ONLINE.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Mine Peza, Pallati 102, Kati i parė, Pasuria Nr. 6/57-N11
Sektori ekonomik:
Administratorė: Neralda Spaho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 28.06.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Objekti i Shoqėrise do tė jete nė fushen e turizmit, hotelerise, shitje / blerje biletash avioni, trageti, autobusi dhe/apo tė mjeteve tė ndryshme tė organizimit e formave tė udhetimeve turistike, udhetime pune, etj, shitje / blerje tė paketave turistike, evenimenteve zyrtare dhe jo-zyrtare, organizim konferencash, seminaresh. Udhetime Turistike me grupe tė organizuara brenda dhe jashte vendit. Shitje / blerje biletash per evente sportive dhe evenimente tė ndryshme kulturore dhe artistike. Makina me qera, siguracion shendeti nė udhetim. Organizim turesh brenda dhe jashte vendit. Pushime dhe udhetime me krociera. Shoqėria bashkepunon me agjenci tė tjera turistike, udhetimi, Shoqėri transportesh etj. , vendase dhe / apo tė huaja, hotele, resorte, restorante, individe, familje etj, qė kane objekt veprimtarie tė njejte me tė apo qė lidhen me objektin e saj tė veprimtarise. Shoqėria do tė kryeje aktivitet nė fushen e promovimit tė turizmit vendas e tė 3 huaj, bashkepunim me agjenci, persona juridike, fizike, individe, Institucione tė ndryshme shteterore / publike / private, etj. Shoqėria organizon ture tė ndryshme tė permasave tė ndryshme nė pjesemarrje, objektiv udhetimi, qellime udhetimi, etj. , tė ndryshme, brenda dhe jashte vendit, nė perputhje me legjislacionin e RSH dhe ate nderkombėtar. " u bė "Objekti i shoqėrisė do tė jete nė fushėn e turizmit, hotelerisė, shitje / blerje biletash avioni, trageti, autobusi dhe/apo tė mjeteve tė ndryshme tė organizimit e formave tė udhėtimeve turistike, udhėtime punė, etj, shitje / blerje tė paketave turistike, evenimenteve zyrtare dhe jo-zyrtare, organizim konferencash, seminaresh. Udhėtime Turistike me grupe tė organizuara brenda dhe jashtė vendit. Shitje / blerje biletash pėr evente sportive dhe evenimente tė ndryshme kulturore dhe artistike. Makina me qira, figuracion shėndeti nė udhėtim. Organizim turesh brenda dhe jashtė vendit. Pushime dhe udhėtime me krociera. Shoqėria bashkėpunon me agjenci tė tjera turistike, udhėtimi, shoqėri transportesh etj. , vendase dhe / apo tė huaja, hotele, resorte, restorante, individė, familje etj, qė kanė objekt veprimtarie tė njėjtė me tė apo qė lidhen me objektin e saj tė veprimtarisė. Shoqėria do tė kryeje aktivitet nė fushėn e promovimit tė turizmit vendas e tė huaj, bashkėpunim me agjenci, persona juridike, fizike, individė, Institucione tė ndryshme shtetėrore / publike / private, etj. Shoqėria organizon ture tė ndryshme tė pėrmasave tė ndryshme nė pjesėmarrje, objektiv udhėtimi, qėllime udhėtimi, etj. , tė ndryshme, brenda dhe jashtė vendit, 2 nė pėrputhje me legjislacionin e RSH dhe atė ndėrkombėtar. Shtije tė produkteve tė agjencisė ONLINE."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMARA TRAVEL
AMARA TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!