Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"DSF-Le delizie di salumi e formaggi"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61510029J-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Shoqėrisė do tė jetė: nė fushėn e import-eksportit tė mallrave dhe shėrbimeve tė mobilierisė. Tregtim me shumicė e pakicė. Import-eksport i tė gjitha llojeve tė mallrave tė lejuara nga Ligji brenda dhe jashtė vendit pėr llogari tė vetė Shoqėrisė si dhe tė tė tretėve ku pėrfshihen por pa u kufizuar nė mallra dhe pajisje tė ndryshme mobilierie. Ndėrtimin e linjave industriale pėr pėrpunimin e mishit dhe prodhimin e sallamit import-eksporti i tyre, prodhimi industrial nė pėrgjithėsi, tregtimi i mallrave tė importeksportit. Tė kryejė ndėrmjetėsime pėr transaksione tė pasurive tė patundshme tė tė gjitha llojeve brenda dhe jashtė kufijve shtetėror shqiptar. Ndėrmjetėsime pėr dhėnie me qira, nė huapėrdorje dhe ēdo lloj administrimi tjetėr tė pasurive tė patundshme. Verifikime tė pronave tė patundshme nė organet shtetėrore dhe pėrsonat fizike e juridike. Vlershme tė pasurive. konsulencė tė pėrgjithshme dhe ēdo veprimtari tjetėr qė ka tė bėjė me pasuritė e patundshme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.2, Rruga "Ismail Qemali", Pallati GENER 2, Kati 1, Zyra 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Daut Peza
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DSF-Le delizie di salumi e formaggi"
"DSF-Le delizie di salumi e formaggi"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!