Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
D M A Group International
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61508023U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, prodhim, tregtim tė tė gjitha llojeve tė mallrave bujqėsore, blegtorale, industriale, konfeksione, elektronike, hidrokarbure, ushqimorė ( kafe dhe nėnprodukte tė kafesė) ēdo lloj tregtie dhe sipėrmarrje dhe aktiviteti ekonomik qė nuk ėshtė nė kundėrshtim me asnjė ligj nė fuqi, bar, kafe, menaxhim tė tyre. Shoqėria mund tė bashkėpunojė dhe/ose tė marrė direkt ose indirekt interesa, nė shoqėri, firma, agjenci dhe ndėrmarrje tė tjera, tė cilat mund tė kenė edhe qėllime tė tjera aktiviteti, etj.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.2, Rruga Vehbi Agolli, Nr.24, pranė farmacise 5, ZK 8150, kati i parė.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aldi Malko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 29.09.2016 ėshtė shtuar administratori Aldi Malko dhe ėshtė larguar administratori Mikel Lesaj.Me datė 29.09.2016 ėshtė shtuar ortaku Mikel Lesaj.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D M A Group International
D M A Group International
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!