Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
A.V.B
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61507026Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 04.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e shėrbimeve nė ndėrtim, tė punime armaturės, karpenterise, elektrike, hidraulike, ndėrtime civile, turistike, industriale, kanalizime, ujėsjellėsa, rrugė, autostrada, ura, tunele, ndėrtimin e ēdo vepre inxhinierike civile, tė shembjes sė komponentėve tė ndėrtimit, pėrgatitjen e kantiereve tė ndėrtimit sistemimit tė terrenit dhe nė atė tė shpimeve tė ndryshme, tė instalimeve elektrike, elektronike, hidraulike, tė sistemeve tė ngrohjes dhe tė kondicionimit dhe mirėmbajtjes sė tyre, shpėrndarjes sė gazit, izolimit termik dhe akustik dhe dridhjes etj. Prodhim dhe tregtim material ndėrtimi ēimentos, gėlqeres, gipsit, llacit tė gatshėm pėr pėrdorim tė produkteve tė gipsit dhe ēimentos. Import-Export tregtim e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė dhe pakicė. Investitor privat nė fushėn e ndėrtimit tė objekteve tė ndryshme civile private dhe shtetėrore, social kulturore dhe agjenci pėr shitblerjen e kėtyre ndėrtimeve. Projektim, ndėrtim, tė objekteve social kulturore, ekonomike, industrial, objekte banimi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga Frosina Plaku, Pallati PERSEUS, Ap.nr.05, Kati i III-te
Sektori ekonomik:
Administratorė: Refik Cara
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 05.01.2017 ėshtė shtuar administratori Refik Cara dhe ėshtė larguar administratori Agim Tola.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.V.B
A.V.B
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!