Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AGASEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61507020O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti e artikujve, punimeve dhe shėrbimeve tė ndryshme nėpėrmjet internetit. E-Commerce pėr shitje/blerje mallrash, shėrbimesh, reklama dhe publikime nė Internet. Transaksione tė ndryshme tregtare dhe biznesi pėr: Biznesit-Biznesi, Biznesi-te-Konsumatori, Konsumatori-teKonsumatori apo konsumatori-te-biznesi. Import dhe Eksport i artikujve dhe pajisjeve tė ndryshme qė pėrdoren pėr kėto qėllime.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 11, Rruga Don Bosko, Kompleksi Don Bosko, Kulla 1, Kati 8, Apartamenti 34
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marsel Agalliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 12.06.2016 ėshtė shtuar ortaku Arben Berisha.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGASEL
AGASEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!